Great musicians

Dátum: 09.04.2018 | Vložil: Great musicians

 

We were celebrating my parents birthday with a band One plus One in Poland.... and it was fantastic experience for my whole family. They are great musicians, very professional. We loved all the songs they played and had lots of fun dancing and listening to the music like in the best swing concert. Hope we will see again. :)

 


Hudba na svadbe

Dátum: 01.07.2017 | Vložil: Julo & Alena

Velmi pekne dakujeme hudobnikom z kapely OnePlusOne za to ze nam zahrali na svadbe.

Hrali v zostave trio a velmi dobre nastartovali svadobny vecer. Pesnicku L.O.V.E. si budeme pamatat uz asi do konca zivota kedze nam ju hrali pri vstupe do svadobnej sály


 


najkrajsi den nasho zivota...

Dátum: 27.08.2016 | Vložil: Betka a Jan Kráľovi

Aj vďaka úžasným hudobníkom z OneplusOne. Famozna komunikácia pri príprave samotnej produkcie, absolútna profesionalita počas samotnej akcie. Absolútne sa neobavajte absencie skutočného zážitku-este počas konania svatby za nami chodili naši hostia odkiaľ mame takých hudobníkov. Dakujeme za úžasný zážitok ešte raz... :-)


 

Mierovo 10. 9. 2015

Dátum: 10.09.2015 | Vložil: Tereza Haraksim

 

 

 

 

Kapela One + One znela v mojích ušiach ani nie hodinu po tom, čo som povedala svoje ÁNO :) každou ďalšou piesňou som si uvedomovala viac a viac, že už mám svôjho zákonitého manžela :) tóny skladieb boli krásne a vytvárali radostnú atmosféru nielen v nás, novomanželoch, ale v hosťoch, vďaka čomu sme si užívali radostnú udalosť ešte viac!
One + One preto v mojích spomienkach navždy ostane ako kapela, pri ktorej som zažívala jedny z najkrajších pocitov v mojom živote :)

 

 

Čingov 30.8. 2015

Dátum: 30.08.2015 | Vložil: klta66

 

 

 

 

Úžasná kapela, najlepšie čo bolo na svadbe. Krásne hrali, aby urobili super atmosféru pre prichádzajúcich hostí v hotelovej záhrade, počas obradu to bolo romanticky nádherné a pokračovali aj počas gratulácií. Bez nich by náš deň nezačal tak úžasne. Len odporúčam! Hostia boli nadšení... a my tiež :)

 

 

 

Jedinečný zážitok z hudby

 Dátum: 18.12.2013 | Vložil: Jaro Střelec

 

 

 

 

One Sylvia Plus One Miro nám fantastickým swingovo-jazzovým štýlom spríjemnili oslavu manželkinho životného jubilea. Ďakujeme za bezchybný inštrumentálny aj vokálny prejav, vytvorenie výnimočnej atmosféry, ktorá bola tak dokonalá, že sa ťažko vystihuje slovami - je potrebné počuť, cítiť, zažiť...

 


 

 

 

Naša svadba, september 2013, Malacky

Dátum: 27.11.2013 | Vložil: Veronika a Michal

 

 

 

Fantastická atmosféra, profesionalita, ochota, ústretovosť, skvelá komunikácia ale najmä perfektná hudba, pri ktorej sa nielen príjemne rozpráva so známymi, ale HLAVNE sa výborne tancuje! Pre každého, kto chce mať na svadbe niečo iné ako „bežný štandard“, vrelo odporúčam práve One plus One.
Ešte raz veľmi pekne ďakujeme – boli ste jednými z hlavných tvorcov úspechu našej svadby!


 

 

Najlepšia svadba 4.5.2013

Dátum: 29.07.2013 | Vložil: Michaela a Michal Hrušovskí

 

 

 

 

Milá swingová formácia One Plus One,Aj vďaka Vám máme spolu s manželom a našimi svadobnými hosťami krásne spomienky na náš svadobný deň 4.5.2013. Vaše výkony sú z hľadiska hudobného vysoko profesionálne (čo môžem po 10 ročnom štúdiu hudobnej školy dobre posúdiť ;-)), na slovenskom trhu originálne a navyše sa Vaša hudba nielen dobre počúva, ale je pôsobivá aj vizuálne.

Z hľadiska organizačného prebiehala naša spolupráca maximálne flexibilne a všetko bolo podľa našich očakávaní (stačilo pár emailov a telefonátov k tomu, aby sme dohodli všetko okolo svadby, skvelo ste nám zahrali vybranú skladbu mimo repertoáru pre novomanželský tanec).
Naše počiatočné obavy z toho, ako pristúpia ku swingu hostia zvyknutí na štandardné svadobné odrhovačky, sa rozplynuli vo chvíli, keď bol parket zaplnený a ľudia tancovali. Dokázali ste nám, že pokiaľ je kvalitné hudobné zoskupenie, na druhu hudby nezáleží.

Škoda, že sa naša svadba nedá zopakovať, znovu by sme sa rozhodli pre Vás. :-)


 

 

Svadobná hostina v Smrdákoch

Dátum: 22.06.2013 | Vložil: Lucia Paradeiser

 

 

Výborná a profesionálna skupina...naozaj mozem len odporucit boli neskutocne dobovy a krasne, naozaj krasne hrali...maju nas obdiv a vsetci nasi hostia dokonca aj kupelni hostia chvalili.

 


 

 

Hudba na svadobnej hostine

Dátum: 03.06.2013 | Vložil: Lenka a Janko Vaľovci

 

 

 

 

Kapelu One Plus One sme mali na svadobnej hostine vo verzii trio a vrelo ich odporúčame - predovšetkým tým, ktorí chcú mať na svadbe netradičnú neopakovateľnú atmosféru a hľadajú alternatívu ku klasickým ľudovým kapelám a DJ-om.
Členovia kapely sú ozajstní umelci so širokým
repertoárom kvalitnej hudby. Hrali s veľkým nasadením a ochotne sa prispôsobili i špecifickým požiadavkám (napr. si naštudovali klasický východniarsky redový).
Hostia si, napriek našim prvotným obavám, kapelu veľmi pochvaľovali. Ich hudbu ocenili tanečníci aj tí, ktorí si ju užívali ako podmaz k rozhovoru.
Ďakujeme za vykúzlenie úžasnej atmosféry nášho veľkého dňa.

 

 

 

Hudobný doprovod na svadbe

Dátum: 04.10.2012 | Vložil: Viera a Fotios Darcey

 

 

 

 

One plus one sme si vybrali ako hudobný doprovod na našu svadbu na základe odporúčania z internetu a neoľutovali sme. Napriek tomu, že na slovenských svadbách je tento druh hudby netradičný a mnohí nás odhovárali, že hostia to neprijmú - one plus one presdvedčili aj tých pesimistov, že nič lepšie ako živá hudba na svadbe nie je - nechceli sme duc duc hudbu a spopularizovaný folkór. Nakoniec tancovali aj hostia, ktorí zvyčajne nemajú sebavedomie tancovať a zároveň umožnili ostatným hosťom príjemnú konverzáciu.
One plus one urobili na mňa dojem svojom vysokou profesionalitou v komunikácií - naše požiadavky sa snažili promptne a maximálne uspokojiť, umeleckou úrovňou a kumštom a počas hostiny skvele reagovali na náladu hostí a upravovali repertoár podľa toho.

 

 

Nezabudnuteľná atmosféra

Dátum: 20.08.2012 | Vložil: Kršáková -svad.agentúra Letizia

 

 

 

Jednoznačne úžasná atmosféra, ktorú ste dokázali vytvoriť bola hnacou silou celej svadby, ktorú som si aj ako koordinátorka užila na 100% a hosťom sa vôbec nečudujem, že vás nechceli pustiť, lebo ste hrali s absolútnym nasadením a napriek tomu, že nebolo toľko miesta na tanec, hostia si ho našli a super sa zabavili.. teším sa na ďalšiu spoluprácu a ešte raz ďakujem! Veľmi odporúčam všetkým svadbu plánujúcim, ktorí majú radi tento žáner.. je to nevšedný zážitok pre všetkých zúčastnených a nie len na vyčarenie príjemnej atmosféry, ale aj na zábavu. Veľmi flexiblilný a prispôsobivý tím. ĎAKUJEM.

 


 

 

Stroj času v Brusne

Dátum: 31.05.2012 | Vložil: Jozef Víglašský

 

 

Behom chvíľky sme sa ocitli v 40. rokoch minulého storočia .
Atmosféra bola dokonalá ,hudba a spev boli vynikajúce-čo dodať : Už sa teším na zopakovanie !

 

 

 

"uzasne"

Dátum: 14.04.2012 | Vložil: Michaela Vollenhoven

 

 

 

Velmi prijemne prekvapenie v Liptovskom Mikulasi, kedy som sa vybrala so svojim manzelom z Juznej Afriky na pohar vinka. Uz som si myslela, ze taketo nieco na Slovensku nenajdem. Chodime casto z manzelom do Ronnie Scotts (jazzovy club v Londyne) a musim povedat, ze kvalitou sa vase vystupenie uplne vyrovnalo. Dakujeme.

 


 

 

Niečo iné

Dátum: 15.03.2012 | Vložil: J.Kontrova, B.Bystica

 

 

V dobách ako je táto ,kde z médií počujete iba "tac tac" , je vaša hudba ako balzam na dušu. Dufam , že Vás budem mať možnosť počuť a vidieť častejšie. Držím palce!

 


 

 

vdacnost

Dátum: 14.03.2012 | Vložil: Drahomir Dubravsky

 

 

Pocas mojej dovolenky v Tatrach som v jeden vecer zazil prijemnu atmosferu pitia kavicky v hoteli Hubert...ste skveli,pohodova hudba,profesionalita,prijemny pohlad.

 


 

 

Hudba, ktorá pohladí nielen dušu

Dátum: 08.03.2012 | Vložil: Gabriela Kováčová zo Stredoslovenského múzea v Banskej Bystrici

 

 

 

Citlivo vybraný repertoár, jedinečná interpretácia, profesionálna dvojica hudobníkov - čo viac si môže želať organizátor kultúrno-spoločenského podujatia.
Ešte raz Vám chcem poďakovať za nezabudnuteľný umelecký zážitok.
Veľa šťastia Vám želá Váš veľký "fanúšik" - kolektív Stredoslovenského múzea v Banskej Bystrici.

 

 

 

Prišli liečiť hudbou

Dátum: 21.02.2012 | Vložil: Ivan Plachý, Sliač

 

 

 

Váš koncert v kúpeľoch Sliač ma na sedemdesiat minút priviedol do stavu nirvány. Srdečná vďaka !
I.P.

 


 

* Všetky príspevky sú autentické  - vyjadrenia poslucháčov ktorí nám tieto  svoje dojmy z niektorých našich hraní. 

         Prenesené sú  z nšej staršej webovej adresy ,  ich  pôvodné znenie  stále nájdete na :    www.oneplusone.sk    v sekcii referencie a vyjadrenia